Instruktorzy nauki jazdy konnej

Instruktorzy nauki jazdy konnej

Instruktorzy nauki jazdy konnej to osoby, które muszą łączyć takie umiejętności jak…

instruktor nauki jazdy Ewa

Ewa Roj

Instruktor jazdy konnej z wieloletnim stażem. Cierpliwa i wyrozumiała, od początku istnienia fundacji otacza opieką jeźdźców, by bez stresu poznawali tajniki jazdy konnej. Pierwsze kroki w stronę nauczania jeździectwa stawiała pod okiem Rudolfa Mrugały a także ekipy instruktorów z nieistniejącego już, starego
KJ Ochaby. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Posiada również uprawnienia hipoterapeuty, poświęcając w ośrodku czas najbardziej potrzebującym miłośnikom koni, wymagającym rehabilitacji na końskim grzbiecie.

instruktor nauki jazdy - Karolina

Karolina Nawrot

Inż zootechnik. Dynamiczny instruktor z dyplomem Instruktora Szkolenia Podstawowego PZJ oraz złotą odznaką jeździecką. Nieustannie podnosi kwalifikacje, zapewniając jeźdźcom na jazdach stale nowe elementy treningu i nowe wrażenia. Organizuje i prowadzi zajęcia od Pony Games dla dzieci , poprzez szkolenia na odznaki jeździeckie, aż po zaawansowane sportowe warsztaty dla młodzieży i dorosłych. Niestrudzona w pracy, z uśmiechem podejmuje każde wyzwanie. Niezastąpiona w rozwiązywaniu spraw niemożliwych.

instruktor nauki jazdy - Alicja

Alicja Wyrobek

mgr inż. zootechnik. Miłośnik koni, szlify zdobywała przez lata praktyk przy koniach, m.in. w stadninie koni Jaroszówka (konie sportowe WKKW). Ciągle poszukująca nowych rozwiązań i pomysłów, uczestniczy w szkoleniach i warsztatach poszerzając wiedzę. Człowiek o złotym sercu, bardzo wyczulony na potrzeby koni (i ludzi także). Doskonały (choć nie praktykujący z braku czasu ) instruktor jazdy konnej. Oddana sercem fundacji, posiada przynajmniej cztery ręce zawsze gotowe do pomocy i pracy w stajni oraz głowę nieustannie zajętą obmyślaniem sposobów na poprawę dobrostanu naszych koni.

Nasi instruktorzy nauki jazdy konnej, ich doświadczenie i umiejętności przekazywania wiedzy, są gwarancją zadowolenia adeptów jeździectwa.